"Дякую СБУ та ВМС за сьогоднішній тріумф." Звернення Президента України Володимира Зеленського наприкінці 568-го дня війни.

Дата: 15.09.2023 08:09

«Хороший результат є сьогодні в нашій співпраці з Міжнародним кримінальним судом. Результат, який точно наближає відповідальність за російські злочини війни. В Україні запрацював польовий офіс Міжнародного кримінального суду, і це найбільше представництво суду за межами Гааги. І дуже добре, що є повна та злагоджена співпраця між Офісом Генерального прокурора, всіма українськими правоохоронними інституціями та Міжнародним кримінальним судом. Саме така співпраця допомагає нам наближати момент відновлення справедливості для України й усіх наших людей, які постраждали від цієї війни, – момент законних й заслужених вироків для російських злочинців».

Посилання: https://www.youtube.com/watch?v=Fr4tjgQCNIc