Подільська міська територіальна громада
Одеська область, Подільський район
Логотип Diia
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Онлайн-засідання регіонального оперативного штабу з підготовки об’єктів житлово-комунального, паливно-енергетичного господарства та соціальної сфери області до роботи в зимових умовах 2023-2024 років.

Дата: 14.09.2023 16:18
Кількість переглядів: 24

Під головуванням заступника голови Одеської обласної військової адміністрації Дмитра Радулова відбулось засідання регіонального оперативного штабу з підготовки об’єктів житлово-комунального, паливно-енергетичного господарства та соціальної сфери області до роботи в зимових умовах 2023-2024 років.

Участь у відеоконференції взяли виконуючий повноваження Подільського міського голови Олег Албанський та директор КВЕП «Подільськтеплокомуненерго» Максим Перлей.

У ході наради обговорювали наступні питання:

▪️Стан підготовки до опалювального сезону 2023-2024 років в Одеській області;

▪️Результати виконання доручення комісії ТЕБ та НС щодо проведення комісійних обстежень/перевірок стосовно наявних/необхідних альтернативних джерел (генераторів) на об’єктах критичної інфраструктури та у закладах соціально-культурної сфери області для безперебійної роботи котелень закладів соціально-культурної сфери та підприємств тепло- та водопостачання в осінньо-зимовий період 2023-2024 років;

▪️Стан виконання заходів з фізичного захисту об’єктів критичної інфраструктури області;

▪️Робота робочої групи з підтримки та координації рішень об’єднань співвласників багатоквартирних будинків м. Одеса та області під час проходження осінньо-зимового періоду 2023-2024 років в умовах військового стану.

За результатами засідання головам районних військових адміністрацій і територіальних громад надано відповідні доручення.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора