Нарада щодо запобігання та протидії булінгу в освітньому середовищі громади.

Дата: 14.09.2023 08:39

Фото без опису13 вересня відбулася нарада щодо запобігання та протидії булінгу в освітньому середовищі громади, участь у якій взяли керівники, заступники закладів освіти громади, методисти ММК, представники поліції, ДСНС, служби у справах дітей та Подільського міського центру соціальних служб.

В ході наради опрацьовані нормативно-правові акти, що стосуються протидії булінгу (цькування), а також вихователь безпеки УОГП Владислав Маснюк роз’яснив освітянам алгоритм дій у можливих випадках булінгу в освітніх колективах і поза ними.

На жаль, сьогодні булінг є гострою проблемою суспільства, яку не можна замовчувати і потрібно негайно вирішувати, але найкраще – це попередити виникнення ситуацій жорстокого поводження та приниження. В цьому напрямку співпраця освітян, поліції, соціальних служб є вкрай важливою і необхідною.