Подільська міська територіальна громада
Одеська область, Подільський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

За дорученням голови ОДА Олега Кіпера, в Одеській обласній державній адміністрації заступник голови ОДА Сергій Кропива представив нового голову Одеської районної державної адміністрації Олександра Гринчака.

Дата: 13.09.2023 08:10
Кількість переглядів: 144

За дорученням голови ОДА Фото без описуОлега Кіпера 12 вересня в Одеській обласній державній адміністрації заступник голови ОДА Сергій Кропива представив нового голову Одеської районної державної адміністрації Олександра Гринчака.

Олександр Васильович Гринчак народився 17 липня 1978 року в Львівскій області. Професійна діяльність Олександра Васильовича почалась ще в 1995 році, відколи він обіймав різні посади в структурних підрозділах Міністерства внутрішніх справ. З жовтня 2019 року очолював Департамент кіберполіції України.

Олександр Васильович Гринчак є досвідченим менеджером, здатним ефективно працювати в кризових ситуаціях. Його професіоналізм і лідерські якості не залишають сумніву, що він зможе керувати Одеським районом і сприяти його розвитку навіть в умовах воєнного часу. Призначення Олександр Гринчака – важлива подія для нашого регіону, тож керівництво області бачить в ньому керівника, здатного вивести район на лідерські позиції та чекає від нього чітких та дієвих кроків на пріоритетних напрямках роботи.

Окремо заступник голови Одеської ОДА Сергій Кропива подякував попередньому голові Одеської районної державної адміністрації Юрію Юрійовичу Круку, який прийшов на цю посаду після проведення адміністративної реформи 2020 року, став першим очільником Одеського району та багато чого зробив для формування району та його розвитку.

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора