ПІДГОТОВКА ДО ЗИМИ: ДЛЯ ПОТРЕБ ГРОМАДИ ЗАКУПИЛИ НОВЕ ОБЛАДНАННЯ

Дата: 11.09.2023 14:17

Фото без описуДля потреб Польської громади, за кошти місцевого бюджету, закупили обладнання, яке буде задіяне у період зимових снігопадів та ожеледиці. Два розкидача піску РП-3 передані КНП МОК «Чиста громада».

Щодо технічних характеристик, то піскорозкидач РП-3 має сталевий кузов та використовується для поверхневого внесення піску чи сухих дорожніх сумішей на дорогу в зимовий період. Завантаження матеріалу здійснюється через решітку, що встановлена на кузові зверху та захищає від потрапляння великогабаритних матеріалів.

Тож, спецтехніка допоможе оперативно реагувати на будь-які виклики природи у холодний період року та, безумовно, полегшить роботу працівникам КНП МОК «Чиста громада».

Кожна нова одиниця спецтранспорту, що опиняється у користуванні комунальних служб нашого міста, суттєво розширює функціонал їх послуг та дозволяє швидко й водночас на високому рівні працювати на благо громади.