ПРИВІТАННЯ ВИКОНУЮЧОГО ПОВНОВАЖЕННЯ ПОДІЛЬСЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ З НАГОДИ ДНЯ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ!

Дата: 09.09.2023 07:30

Шановні спортсмени, тренери, викладачі, ветерани спорту та вболівальники!

Фото без описуВітаю вас із Днем фізичної культури та спорту – святом прославлених спортсменів, тренерів і всіх, хто просто веде здоровий спосіб життя!
В усі часи саме здорові духом і тілом люди складали опору суспільства. Сьогодні здоровий спосіб життя стає усе більш популярним, і це не просто данина моді, а бажання людей різних поколінь зберегти молодість і здоров'я.
Працівники сфери фізичної культури і спорту Подільської міської територіальної громади продовжують традиції з виховання вольової, фізично загартованої і здорової молоді – майбутнього нашої незламної нації.
Щиро пишаюся нашими земляками, чиї імена вписані в історію українського та світового спорту, а на честь їх перемог у різних куточках світу лунає Державний Гімн України, майорить наш Державний Прапор, чим показує, що наша нація непереможна на всіх фронтах.
У цей день бажаю вам міцного здоров`я, невичерпної удачі, благополуччя, наполегливості та наснаги, перемог у всіх починаннях, підкорення життєвих та спортивних висот!
Зі святом!
З повагою, виконуючий повноваження Подільського  міського голови Олег Албанський.