Дата: 06.09.2023 16:11

Фото без опису9 дітей та 57 дорослих людей з обмеженими можливостями Подільської громади отримали підгузки від Товариства Червоного Хреста України. Це стало можливим завдяки постійній співпраці між міською владою та волонтерською організацією.

Сьогодні, 6 вересня, гігієнічні засоби на безкоштовній основі волонтери надали інвалідам І-а групи відповідно до індивідуальної програми реабілітації  за висновком медико-соціальної експертної комісії (МСЕК). Зазначимо, що отримувачі гуманітарної допомоги перебувають на обліку у Подільському міському центрі соціальних служб.

Щиро дякуємо волонтерам Товариства Червоного Хреста України за таку необхідну та своєчасну гуманітарну допомогу. Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю.

Одна нація, один дух – гуртом до Перемоги!