Звітуємо про роботу Центру надання гуманітарної допомоги Подільської міської територіальної громади за 18 – 31 серпня 2023 року.

Дата: 06.09.2023 15:42

Звітуємо про роботу ЦентруФото без опису надання гуманітарної допомоги Подільської міської територіальної громади за 18 – 31 серпня 2023 року.

➡️Так, за вказаний період НА ПОТРЕБИ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ БУЛО ВИДАНО:

🔷Продуктові набори – 351 од. (отримано від БФ «Добрий Самарянин»);

🔷Продуктові набори від МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» при співпраці та фінансової підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) та підтримки Одеського обласного центру соціальних служб – 50 од.

🔷Гігієнічні набори – 100 од. (отримано від ГО «10 квітня»);

🔷13 сімей із числа ВПО (45 осіб) отримали одяг.

➡️НА ПОТРЕБИ СІМЕЙ, ЯКІ ОПИНИЛИСЯ У СКЛАДНИХ ЖИТТЄВИХ ОБСТАВИНАХ ВИДАНО:

🔷Спільні продуктові набори від Центру надання гуманітарної допомоги Подільської міської територіальної громади – 50 од.;

🔷14 сімей із числа СЖО (38 осіб) отримали одяг.

‼️НАГОЛОШУЄМО, ЩО ЦЕНТР НАДАННЯ ГУМАНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ ФУНКЦІОНУЄ НА БАЗІ ПОДІЛЬСЬКОГО МІСЬКОГО ЦЕНТРУ СОЦІАЛЬНИХ СЛУЖБ!

Тож за додатковою інформацією можна звертатись за адресою:

📍вул. Бочковича, 4, третій поверх або за телефоном: 0660005923 (з 8.00 до 17.00 з понеділка по четвер,

з 8.00 до 16.00 - у п’ятницю).