Вакантні посади в Департаменті житлово - комунального господарства, архітектури та земельних відносин Подільської міської ради Подільського району Одеської області

Дата: 05.09.2023 17:02

Вакантні посадиФото без опису в Департаменті житлово - комунального господарства, архітектури та земельних відносин Подільської міської ради  Подільського району Одеської області

- начальника відділу будівництва, реконструкції і ремонту об’єктів благоустрою та соціальної інфраструктури громади управління житлово-комунального господарства та будівництва Департаменту житлово-комунального господарства, архітектури та земельних відносин Подільської міської ради  Подільського району Одеської області;

- головного спеціаліст відділу з питань тарифної політики, експлуатації розвитку комунального господарства та управління майном управління житлово-комунального господарства та будівництва;

заступника директора департаменту – начальника  управління архітектури, містобудування та земельних відносин, головний архітектури;

- головний спеціаліст земельного відділу управління архітектури, містобудування та земельних відносин.

І. Кваліфікаційні вимоги:

1. Освіта: вища освіта ступеня не нижче ступення бакалавра, магістра  в галузі знань архітектури та будівництва.

2. Досвід роботи: досвід роботи на посадах державної служби або досвід роботи в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності до 2-х років.

3. Вільне володіння державною мовою.

4. Володіння комп’ютерною технікою: володіння комп’ютерною технікою на рівні користувача.

ІІ. Вимоги компетентності:

1. Організація роботи: вміння організовувати роботу, фокусувати зусилля для досягнення результату, запобігати та ефективно долати перешкоди, здатність до чіткого бачення результатів діяльності.

2. Аналітичні здібності: здатність до логічного та креативного мислення, вміння узагальнювати, конкретизувати та виділяти головне від другорядного.

3. Відповідальність: усвідомлення важливості якісного виконання своїх посадових обов’язків, з дотримання строків та встановлених процедур, високого рівня відповідальності під час підготовки та прийняття рішень.

Додаткова інформація: Департамент житлово - комунального господарства, архітектури

та земельних відносин Подільської міської ради Подільського району Одеської області за адресою:

м. Подільськ, проспект Шевченка,7а.