До уваги водіїв вантажівок, що рухаються автошляхами Одещини!

Дата: 05.09.2023 15:25

Відтепер з 10:00 години до 18:00 гоФото без описудини заборонено рух транспортних засобів вагою понад 24 тонни і навантаженням на вісь 7 тонн на ВСІХ автомобільних дорогах Одещини!

Простіше кажучи, в «об‘їзд» тепер теж не вийде. Скупчення вантажівок на дорогах також перешкоджає руху спецтранспорту, що неприпустимо в умовах воєнного часу.

Існуючі обмеження спрямовані на вирішення комплексу проблемних питань, що виникли в умовах воєнного стану.

Просимо підприємства та водіїв розраховувати свій час роботи та логістику таким чином, аби вантажівки не скупчувалися на обочинах та не заважали місцевим жителям і спецтранспорту рухатися автошляхами.

Нагадаємо, підприємства, що займаються перевезенням зернових, олійних та інших вантажів можуть звернутися до Одеської обласної державної (військової) адміністрації для консультації та подальшого отримання перепусток у комендантську годину за телефонами: (048)718 93 87, (048) 718 95 20.

🟢Рух вантажівок за наявності перепусток у комендантську годину дозволений!