Під головуванням заступника Подільського міського голови Таїсії Скрипнік відбулось засідання комісії з соціальних питань.

Дата: 29.08.2023 14:40

Днями, під головуванням заступФото без описуника Подільського міського голови Таїсії Скрипнік, відбулось засідання комісії з соціальних питань. До складу комісії увійшли представники Департаменту соціальної, сімейної політики та охорони здоров’я, Служби у справах дітей, Подільського міського центру соціальних служб, відділу обслуговування громадян Управління обслуговування громадян ГУ Пенсійного фонду України в Одеській області та Центру первинної медико-санітарної допомоги.

✅У ході засідання обговорювалися питання виплат до ювілейних дат, матеріальної допомоги онкохворим жителям громади, довготривале лікування, а також виплат військовослужбовцям, які отримали поранення у ході бойових дій.