Подільщину сколихнула скорботна звістка. Страшна, жорстока війна забрала життя нашого Героя-Захисника Дениса Юрійовича Руденка.

Дата: 28.08.2023 09:26

Подільщину сколихнула сФото без описукорботна звістка. Страшна, жорстока війна забрала життя нашого Героя-Захисника Дениса Юрійовича Руденка.

Полеглому в бою за незалежність України воїну було всього 29 років. Проводжали в останню путь земляка рідні та близькі, побратими, представники міської та районної влади, духовенство.

Заупокійну літургію провів настоятель парафії "Всіх святих землі української" м. Подільськ ПЦУ військовий капелан протоієрей Михайло Базилько.

Ми продовжуємо платити високу ціну за свободу та незалежність нашої країни. Подвиг Захисника назавжди у нашій пам’яті та в наших серцях. Вдячні йому за відвагу, мужність, велику жертву заради України та усіх нас. Висловлюємо щирі співчуття родині Героя Дениса Руденка!

Вічна пам'ять відважному Сину Українського народу, мужньому Захиснику та справжньому Патріоту.

Слава Україні!

Слава її Героям!