ПРИВІТАННЯ ВИКОНУЮЧОГО ПОВНОВАЖЕННЯ ПОДІЛЬСЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ ОЛЕГА АЛБАНСЬКОГО З НАГОДИ ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

Дата: 24.08.2023 07:30

Шановні жителі Подільської міської територіальної громади!

Щиро вітаю вас із Днем Незалежності України!

Фото без опису24 серпня 1991 року була проголошена Незалежність України. З цього дня ми почали будувати нову українську державу, засновану на принципах демократії та партнерства. Цей день символізує міць і велич України, національне єднання і спільну відповідальність за сьогодення і майбутнє нашої Батьківщини.

У ці дні ми ще глибше розуміємо справжню ціну вистражданої попередніми поколіннями Незалежності, здобутого права бути вільними на своїй землі.

Сьогодні весь український народ виборює власну землю від російського ворога. Ми платимо за свою свободу найдорожчу ціну та свято бережемо пам`ять про всіх, хто боронить її для нас – всіх борців за волю України.

Дякую нашим Захисникам та Захисницям, Збройним Силам України, усім мешканцям нашої громади, які сьогодні на фронті, які стоять на захисті своєї Батьківщини та наближають Перемогу.

Незалежність – це те, за що варто боротися. І я дякую кожному жителю громади за його внесок у цю боротьбу.

Україна – самостійна, вільна, неподільна держава! І буде такою завжди!

З Днем Незалежності України! Разом - ми сильні!

Слава Україні!

Слава її Героям!

З повагою, виконуючий повноваження Подільського міського голови Олег Албанський.