З початку року понад 52 тисячі українських водіїв отримали категорії С — 39 661 особа, та С1 - 12 820.

Дата: 23.08.2023 11:06

Фото без описуЦе варто знати

З початку року понад 52 тисячі українських водіїв отримали категорії С — 39 661 особа, та С1 - 12 820.

Такий попит на кермування великогабаритними автомобілями повязаний із воєнними діями в Україні. З початку повномасштабного вторгнення росії потрібно було терміново перевозити паливно-мастильні матеріали, доставляти продукти харчування та іншу гуманітарну допомогу як цивільним, так і військовим українцям
Нагадуємо, під час дії воєнного стану в Україні водії легкових автомобілів можуть керувати вантажними транспортними засобами (постанова Кабінету Міністрів України від 22.03.2022 № 348). Тобто, особам, які мають посвідчення водія категорії В, дозволяється кермувати автомобілями категорій С, С1.