ПРИВІТАННЯ ВИКОНУЮЧОГО ПОВНОВАЖЕННЯ ПОДІЛЬСЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ ОЛЕГА АЛБАНСЬКОГО З НАГОДИ ДНЯ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА УКРАЇНИ

Дата: 23.08.2023 07:30

Шановні мешканці Подільської громади!

Фото без описуІсторично склалося, що напередодні Дня Незалежності ми відзначаємо День Державного Прапора України.

Для кожного з нас Державний Прапор — це символ національної єдності, становлення державності та незалежності.

Сьогодні під жовто-блакитним стягом наші Захисники та Захисниці боряться за наше життя та суверенність, за життя й майбутнє наших дітей!

Наш прапор можна побачити в багатьох країнах, на багатьох континентах, в багатьох містах як символ підтримки України та єднання з українським народом. В усьому світі наш прапор – це символ свободи, символ незламності духу, символ віри в краще і символ перемоги добра над злом.

Я вірю, що настане день, коли наш Прапор повернеться на всі українські території, включно з Кримом і Донбасом. І майорітиме над кожною будівлею!

Нехай не вичерпується джерело вашої віри, надії і любові до рідної землі, енергії і впевненості у власних силах. Зичу вам, шановні земляки, міцного здоров'я, успішної реалізації далекосяжних планів, благополуччя, миру та добра в кожній оселі!

З повагою, виконуючий повноваження Подільського міського голови Олег Албанський.