ЩОТИЖНЕВА АПАРАТНА НАРАДА

Дата: 21.08.2023 11:46

Під головуванням викоФото без описунуючого повноваження Подільського міського голови Олега Албанського відбулась щотижнева апаратна нарада із заступниками, керівниками структурних підрозділів міської ради та комунальних підприємств.

У ході робочої зустрічі був підведений підсумок роботи за минулий тиждень та обговорені актуальні питання життя громади, які стосуються медицини, благоустрою, освіти, культури, фінансової, соціальної та інших сфер.

‼️Зокрема:

➡️Робота житлово-комунальної сфери.

🔸Всі підприємства готуються до осінньо-зимового періоду. Так, КВЕП «Подільськтеплокомуненерго» продовжує заміну магістралей теплопостачання по м-нам міста, аби мінімізувати аварійні ситуації протягом майбутнього опалювального сезону.

🔸КВЕП «Подільськводоканал» продовжує ремонт систем водопостачання у закладах освіти.

🔸Працівники КНП МОК «Чиста громада» щоденно дбають про санітарний стан міста та сіл громади. Крім того, при співпраці із керуючими кампаніями ПП «Курінь» та ПП «Городок-КВП» здійснюються заходи щодо боротьби з амброзією.

🔸ПСКП «Меморіал-Сервіс» утримує у належному санітарному стані кладовища громади. Особлива увага приділяється сектору військових поховань.

➡️Соціальна сферФото без описуа.

🔸Заклади освіти готуються до початку нового навчального року.

🔸Департамент соціальної, сімейної політики та охорони здоров’я працює у штатному режимі. Проводиться прийом громадян, всі види державної допомоги нараховуються вчасно. Фахівці соцзахисту продовжують надавати консультації внутрішньо переміщеним особам.

🔸Центр надання адміністративних послуг працює у звичайному режимі. Громадянам надається весь визначений спектр послуг.

🔸Заклади охорони здоров’я працюють у штатному режимі. Лікарі первинки фіксують значний ріст захворюваності на коронавірусну інфекцію COVID-19. Крім того, здійснюються виїзні прийоми пацієнтів у селах громади.

➡️Управління економічного розвитку та інвестицій:

Громадський транспорт загального користування працює стабільно. Фахівцями Управління спільно із відділом інспективно-адміністративного нагляду за санітарним станом та благоустроєм громади та співробітниками Подільського РУП проводяться рейдові перевірки щодо заборони торгівлі у невстановлених місцях (з початку року складено 43 протоколи). На території Подільської громади завершено збір врожаю ранніх зернових культур.

✅За результатами апаратної наради присутнім були дані доручення на поточний робочий тиждень.