ЧЕМПІОНАТ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ФУТБОЛУ

Дата: 21.08.2023 08:31

19-20 серпня відбулися матФото без описучі дев’ятого туру Чемпіонату Одеської області з футболу серед аматорських команд сезону 2023 р.

У Чемпіонаті беруть участь 7 команд:

1. ФК «Титан» (м. Одеса)

2. ФСК «Хаджибей» (с. Усатове)

3. ФК «Південна Пальміра НГУ» (м. Одеса)

4. ФК «Березівка» (м. Березівка)

5. ФК «Імперія Холоду» ( Подільська міська рада)

6. ФК «Чорноморськ» (м. Чорноморськ)

7. ФК «Поділля» (Куяльницька сільська рада)

Команда ФК «Імперія холоду» приймала лідера змагань ФК «Титан» з м. Одеса.

Матч обслуговувала суддівська бригада :

Арбітр у полі – Артем Артеменко (м. Миколаїв)

Асистенти арбітра – Андрій Вербецький (м.Балта), Ігор Доні(м. Балта) .

Делегат ООФА – Анатолій Артеменко (м. Балта).

Одразу зазначимо, що ця бригада провела матч на відмінно.

Результати матчів :

1.ФК «Чорноморськ» - ФСК «Хаджибей» - 0:3

2.ФК «Березівка» - ФК «Поділля» - 2:1

3. ФК «Імперія холоду» - ФК «Титан» - 0:2

На жаль, у важкому та напруженому матчі, наша команда поступилася з рахунком 0:2. У «Титана» відзначилися Анатолій Гнатюк та Олександр Мішеренко.

Сама гра пройшла у дружній атмосфері, без грубих порушень та неприємних моментів.

У цьому заслуга всіх гравців обох команд, суддівської бригади, яка не заважала командам грати у футбол та відмінної якості газону, на якому добре грається.

Поразка, за яку нам не соромно!

Навпаки, ми грали не просто з лідером Чемпіонату, а з іменитою титулованою командою з відомими та досвідченними футболістами з клубів вищої ліги, яка виступає у різних турнірах в Україні!

І ми бачили, що футболісти і вся команда «Імперії» показали свою майстерність і хорошу командну гру та гідно протистояла грізному супернику.

Звичайно прикро, що ми програлФото без описуи, адже за набраними очками нас наздогнала команда з Березівки.

Але згідно п. 4.1 Регламенту ми маємо перевагу за результатом особистої зустрічі, і тому наразі маємо 3 сходинку у поточній турнірій таблиці.

ФК «Імперія холоду» дякує великій дружній групі підтримки, яка у всього матчу підтримувала і вірила в успіх улюбленої команди.

ФК «Імперія холоду» вдячна Подільській міській раді за допомогу та фінансову підтримку команди для участі у Чемпіонаті та директору СК «Локомотив» Валентину Перлею за чудовий стан футбольного поля, на якому футболістам приємно грати! .

Всі ми завжди пам’ятаємо, кому ми вдячні за те, що можемо проводити змагання і насолоджуватись футболом. А тому постійно дякуємо за це нашим ЗСУ і всі разом наближаємо нашу ПЕРЕМОГУ!

Михайло ЛЕВИЦЬКИЙ, Виконавчий директор ГС «Федерація футболу Подільського району».