Президент України Володимир Зеленський: "116-та окрема механізована бригада, яка захищає нашу державу в складі ОСУВ «Таврія» на Оріхівському напрямку."

Дата: 15.08.2023 18:44

Фото без опису116-та окрема механізована бригада, яка захищає нашу державу в складі ОСУВ «Таврія» на Оріхівському напрямку. Під час зустрічі з командуванням заслухав доповідь про перебіг бойових дій на ділянках фронту, які належать до зони відповідальності бригади. Обговорили найбільш проблемні питання, потреби.

Україна живе й бореться, бо має сильних і сміливих воїнів. Дякую за ту міць, яку ви даєте нашій державі!

——

The 116th separate mechanized brigade, which is defending our country as part of the Tavria operational and strategic group of troops in the Orikhiv sector. During a meeting with the command, I heard a report on the course of hostilities in the frontline sectors within the brigade's area of responsibility. We discussed the most problematic issues and needs.

Ukraine lives and fights because it has strong and brave warriors. Thank you for the strength you give to our country.

Посилання: https://www.facebook.com/zelenskiy.official/videos/503886215279320