Президент України Володимир Зеленський: "Розташування 47-ї окремої механізованої бригади, яка виконує бойові завдання на Оріхівському напрямку."

Дата: 15.08.2023 17:49

Фото без описуРозташування 47-ї окремої механізованої бригади, яка виконує бойові завдання на Оріхівському напрямку.

Актуальні питання, рішення, перебіг бойових дій, потреби – обговорюємо й тримаємо все під контролем.

Наші воїни забезпечують потрібний результат для нашої держави. Вдячний за службу, за вашу міцність.

——

The positions of the 47th separate mechanized brigade, which is performing combat missions in the Orikhiv sector.

We have discussed topical issues, solutions, the course of hostilities, the needs of our troops — everything is under control.

Our warriors ensure the necessary result for our state! I am grateful for your service and your strength.

Посилання: https://www.facebook.com/zelenskiy.official/videos/127202607130247