Президент України Володимир Зеленський: "Передовий пункт управління 46-ї окремої аеромобільної бригади Десантно-штурмових військ ЗСУ."  "

Дата: 15.08.2023 16:48

Фото без описуПередовий пункт управління 46-ї окремої аеромобільної бригади Десантно-штурмових військ ЗСУ.

Дякую за захист України на Оріхівському напрямку. Наші воїни здатні забезпечити Україні реальну свободу. Дякую за вашу стійкість і за кожен метр результату!

——

The frontline command post of the 46th separate airmobile brigade of the Air Assault Forces of the Armed Forces of Ukraine.

Thank you for defending Ukraine in the Orikhiv sector. Our warriors are able to provide true freedom for Ukraine. Thank you for your steadfastness and for every meter of progress!

Посилання: https://www.facebook.com/zelenskiy.official/videos/1260292854642238