Президент України Володимир Зеленський: "Командний пункт 3-ї окремої штурмової бригади, яка виконує бойові завдання в складі ОСУВ «Хортиця» на Бахмутському напрямку."

Дата: 14.08.2023 19:52

Фото без описуКомандний пункт 3-ї окремої штурмової бригади, яка виконує бойові завдання в складі ОСУВ «Хортиця» на Бахмутському напрямку. Під час відкритої бесіди обговорили найбільш актуальні питання.

Дякую кожному й кожній, хто захищає нашу державу та людей, хто наближає нашу перемогу!

——

The command post of the 3rd separate assault brigade, which is performing combat missions as part of the Khortytsia operational and strategic group of troops in the Bakhmut sector. During the open conversation, we discussed the most pressing issues.

I am grateful to everyone who defends our country and people, who brings our victory closer.

Посилання: https://www.facebook.com/zelenskiy.official/videos/682190540086120