Президент України Володимир Зеленський: "Продовжуємо обговорювати важливі питання з бригадами, які ведуть наступальні дії в зоні відповідальності оперативно-тактичного угруповання «Соледар»."

Дата: 14.08.2023 19:36

Фото без описуПродовжуємо обговорювати важливі питання з бригадами, які ведуть наступальні дії в зоні відповідальності оперативно-тактичного угруповання «Соледар».

Відвідав 92-гу окрему механізовану бригаду імені кошового отамана Івана Сірка. Від початку повномасштабного вторгнення воїни бригади захищають нашу державу у складі ОСУВ «Хортиця» на Харківському, Ізюмському, Куп’янському, Бахмутському напрямках.

Дякую за те, що хоробро, стійко, сильно б’єтеся заради України!

——

We continue to discuss important issues with the brigades conducting offensive operations in the area of responsibility of the Soledar operational and tactical group.

I paid a visit to the 92nd separate mechanized brigade named after Kish Otaman Ivan Sirko. Since the beginning of the full-scale invasion, the brigade's warriors have been defending our country as part of the Khortytsia operational and strategic group of troops in the Kharkiv, Izyum, Kupyansk and Bakhmut directions.

Thank you for fighting bravely, firmly, and strongly for the sake of Ukraine!

Посилання: https://www.facebook.com/zelenskiy.official/videos/313867661017356/