ПРИВІТАННЯ ВИКОНУЮЧОГО ПОВНОВАЖЕННЯ ПОДІЛЬСЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ ОЛЕГА АЛБАНСЬКОГО З НАГОДИ ДНЯ МОЛОДІ.

Дата: 12.08.2023 07:30

Вітаю молоде покоління Подільської громади та всієї України з Днем молоді!

Фото без описуСьогодні день тих людей, на яких покладаються надії і з ким пов'язане майбутнє нашої країни і майбутнє кожного з нас.
На жаль, не в радісні, а в темні часи доводиться всім нам проходити свій життєвий шлях. А молоді люди, в свої кращі роки, не просто долають всі труднощі війни, а наближають Перемогу. Це буде Перемога кожного з Вас – молодих і завзятих сміливців!
Ми пишаємося молоддю нашої громади, її досягненнями у професійній, культурній та спортивній діяльності. Сьогодні, як ніколи, наша країна потребує вашої допомоги задля побудови мирного успішного та щасливого українського майбутнього.
Щиро бажаю вам миру, успіхів у навчанні та роботі, незалежних думок і хай яскраві кольори ваших мрій дають вам життєву наснагу, а ваш шлях буде наповнений новими злетами й досягненнями!
Вірю, що кожна молода людина знайде своє покликання у рідному місті чи селі! Впевнено крокуйте до своєї мети, розвивайтеся і перемагайте! Зі святом!
З повагою, виконуючий повноваження Подільського міського голови Олег Албанський.