"Завдання у всіх в Україні – збільшувати наші можливостей на фронті." Звернення Президента України Володимира Зеленського наприкінці 532-го дня війни.

Дата: 10.08.2023 07:57

«Основне за сьогодні – тривалі й дуже детальні, важливі наради з нашими військовими. Спочатку – Ставка. Особливий формат – вузьке коло, тільки ключові особи. Розбирали поточну ситуацію на передовій – на основних напрямках наших наступальних дій. Те, що вдається. І те, що потребує посилення. І те, що ми плануємо на найближчий час. Були доповіді Головкома, командувачів, які безпосередньо займаються східними та південними напрямками, а також доповідь керівника ГУР. Окремо після цього відбулася також особлива комунікація наших командувачів, керівника Офісу, міжнародників із партнерами щодо забезпечення наших воїнів боєприпасами, технікою. Завдання у всіх в Україні одне – збільшувати потенціал наших можливостей на фронті та послаблювати все те, чим окупанти намагаються тиснути на наших воїнів чи обмежувати Україну».

Посилання: https://www.youtube.com/watch?v=ct5EazFVAoE