Подільська міська територіальна громада
Одеська область, Подільський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Подати документи на оформлення пільги можна online – через особистий кабінет на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України.

Дата: 09.08.2023 15:24
Кількість переглядів: 108

 Пропонуємо покроковий алгоритм дій.Фото без опису

✅ Перед тим, як приступити до подання заяви готуємо скановані копії необхідних документів, зроблені з оригіналів.

✅ Заходимо на вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду України (🌐 https://portal.pfu.gov.ua/) та авторизуємось за допомогою кваліфікованого електронного підпису.

✅ В особистому кабінеті на панелі зліва в розділі “Комунікації з ПФУ“ обираємо опцію “Заява на житлову субсидію чи пільгу“.

✅ Надаємо згоду на дистанційне інформування та натискаємо кнопку “Продовжити”.

✅ У спливаючому вікні “Заяви на житлову субсидію чи пільгу” обираємо саме той розділ, який потрібний для призначення пільги.

✅ Зайшовши в розділ “Заява про внесення відомостей до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають на пільги“, заповнюємо електронну форму.

✅ Додаємо до заяви підготовлені скан-копії документів.

✅ Надаємо згоду на передачу та обробку персональних даних та натискаємо кнопку “Сформувати заяву“, розміщену в кінці онлайн-форми.

✅ Перевіряємо дані сформованої заяви та надсилаємо до Пенсійного фонду України.

✅ Зайшовши в розділ “Заява про надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива і скрапленого газу”, крім загальних даних про заявника, зазначаємо усі необхідні дані.

✅ Додаємо відомості про житлово-комунальні послуги, дані про домогосподарство, членів домогосподарства (учасників звернення), інформацію про доходи-витрати членів домогосподарства.

✅ Надалі повторюємо всі дії, як і при подачі заяви про внесення відомостей до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги: надаємо згоду на передачу та обробку персональних даних, натиснувши кнопку “Сформувати заяву”, перевіряємо правильність заповнення сформованого документа та надсилаємо заяву до Фонду.

📌 Детальніше: https://tinyurl.com/33fm4zhw


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора