ІНОЗЕМНІ ПАРТНЕРИ ДОПОМАГАЮТЬ ПОДІЛЬСЬКІЙ ГРОМАДІ ГОТУВАТИСЯ ДО НОВОГО ОПАЛЮВАЛЬНОГО СЕЗОНУ.

Дата: 09.08.2023 11:31

Фото без описуТак, сьогодні КВЕП «Подільськтеплокомуненерго» отримало чергову гуманітарну допомогу у вигляді генератора потужність 100 кВт від Державного агентства стратегічних резервів Польщі (Rządowa Agencja Rezerw Strategicznych – RARS).

«Зима-2022 продемонструвала, що об’єкти критичної інфраструктури мають бути готові до будь-якого сценарію розвитку подій. Попри те, що зараз маємо електроенергію 24/7, все одно готові до будь-якої ситуації, адже тепер у нас є ще один генератор, » − наголошує директор підприємства Максим Перлей.

Його встановлять на одній із котелень міста. У Фото без описуразі аварійного відключення електроенергії, генератор забезпечить безперебійне постачання тепла.

Дякуємо Державному агентству стратегічних резервів Польщі за гуманітарну допомогу (Rządowa Agencja Rezerw Strategicznych – RARS). Приємно констатувати те, що наші міжнародні партнери розуміють рівень тих проблем і негараздів, спричинених війною, які має наша країна, наша громада, і єдиним фронтом допомагають нам переживати лихоліття цієї війни.