ПОЗАЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

Дата: 08.08.2023 15:47

Під головуванням секретаФото без описуря Подільської міської ради – виконуючого повноваження Подільського міського голови Олега Албанського відбулось позачергове засідання виконавчого комітету Подільської міської ради. До порядку денного було включено 6 питань.

З перших двох питань доповідав в.о. начальника Управління освіти і гуманітарної політики Володимир Самборський. Зокрема:

🔹Членами виконкому погоджено проєкт рішень щодо надання дозволу на передачу основних засобів з балансу УОГП на баланс КНП «Спортивний клуб «Подільськ», а також створення комісії по прийому-передачі.

🔹Затверджено перелік номінацій по присудженню грошової винагороди Подільського міського голови молоді громади за активну участь та досягнення у різних сферах суспільного життя у 2023 році, яку отримають молоді фахівці підприємств, установ та організацій до Дня молоді.

Далі доповідала Алла Перепелиця, директор Департаменту соціальної, сімейної політики та охорони здоров’я. Було затверджено наступні питання:

🔹Рішенням виконавчого комітету внесено зміни до складу комісії з питань встановлення здійснення догляду.

🔹Надано дозвіл опікуну на вчинення правочинів в інтересах підопічного.

З наступних двох питань присутніх інформувала Людмила Задорожна, заступник Подільського міського голови. Зокрема:

🔹Прийнято рішення про надання одноразової матеріальної допомоги на вирішення соціально-побутових питань молодим працівникам КНП «Подільська міська лікарня».

🔹Затверджено протокол засідання Координаційного штабу з гуманітарних питань Подільської громади.

З усіх питань порядку денного прийнято відповідні рішення.