"ПІДТРИМКА ЗАХИСТУ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ НА ДЕОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ". У ПОДІЛЬСЬКІЙ МІСЬКІЙ РАДІ ВІДБУЛАСЬ ЗУСТРІЧ ІЗ ПРЕДСТАВНИКАМИ БФ "КАРІТАС ОДЕСА УГКЦ".

Дата: 08.08.2023 13:55

У Подільській міській Фото без описураді відбулася зустріч із представниками БФ «Карітас Одеса УГКЦ», у ході якої обговорювали реалізацію проєкту «Підтримка захисту осіб з інвалідністю на деокупованих територіях». У нараді взяли активну участь:

🔸заступник Подільського міського голови Людмила Задорожна;

🔸радник Подільського міського голови Марія Мазур;

🔸голова ГО «ОРГАНІЗАЦІЯ ВЕТЕРАНІВ ПОДІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ» Степан Бацура;

🔸секретар ГО «СПІЛКА УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ АТО «Честь і Слава» Лариса Федорова;

🔸голова Подільського УТОС Тетяна Ткач;

🔸директор Подільського міського центру соціальних служб Наталія Шалашна;

🔸голова Спілки ветеранів Афганістану та воїнів-інтернаціоналістів Олександр Куліков;

🔸голова ГО інвалідів «Союз Чорнобиль» Геннадій Новохацький;

🔸голова Подільського УТОГ Наталія Поневаж.

Волонтери БФ «Карітас Одеса УГКЦ» розповіли присутнім про основні напрямки діяльності проєкту, а також про умови можливої участі в подачі грантової заявки, спрямованої на посилення спроможності громад надавати соціальні послуги особам з інвалідністю та іншим уразливим верствам населення. Подавати грантові заявки на участь можуть громадські організації, благодійні фонди, благодійні організації, релігійні організації, які є юридично зареєстровані.

✅Сам же проєкт передбачає надання послуг кризового консультанта, психологічну підтримку та допомогу для дітей та дорослих, юридичне консультування, послуги та допомогу від кейс-менеджера (соціальний супровід).

Наприкінці зустрічі сторони домовилися про подальші дії задля ефективної співпраці.