Як законопроєкт № 9463 покращить зв’язок в Україні?

Дата: 08.08.2023 08:39

Фото без описуНацроумінг назавжди, спід-тести та моніторинг швидкості мобільного інтернету

У Парламенті зареєстрували законопроєкт, що дасть змогу українцям бути на зв’язку та з 4G, незважаючи на покриття власного оператора. Також повідомляти державі про «білі плями» з проблемним зв’язком.

Крім цього, одним із показників якості зв’язку стане швидкість мобільного інтернету. Так держава зможе моніторити і впливати на нього, щоб українці будь-де зумилися зі смартфона або обмінювалися файлами без Wi-Fi.

Гортайте фото, щоб дізнатися більше, які зміни чекають на абонентів після ухвалення законопроєкту № 9463 .

Наступний крок — читання в Парламенті. Очікуємо, що більшість депутатів підтримають законопроєкт, а поганий зв’язок піде в минуле .