Антикорупційно та революційно. Керівник проєкту TAPAS про еАкциз у Дії

Дата: 08.08.2023 08:37

Фото без описуКоли зникнуть схеми з Duty Free та мільярдні втрати бюджету через незаконний продаж алкоголю та тютюну? Данило Молчанов розповів для NV. Український ринок — другий за обсягом споживання контрафактного тютюну, згідно з дослідженням KPMG. За перший рік повномасштабного вторгнення держава втратила понад 30 млрд грн податкових надходжень через незаконний збут продукції.

Одне з найважливіших антикорупційних рішень — обов’язкове маркування електронною акцизною маркою всього підакцизного алкоголю та тютюну.

Що змінить еАкциз?

Все дуже просто. Ви зможете самостійно перевірити легальність продукції ще до покупки: знаходите код продукту ➡️ скануєте його через застосунок Дія ➡️ бачите: назву, виробника, місце виробництва, магазин, де продається товар, код маркування ➡️ дізнаєтесь, чи легальний продукт.

Зацікавилися? Читайте:

Чому еАкциз неможливо підробити

Як українці зможуть перевіряти товари на легальність в один клік

Які зміни очікують на бізнес у сфері продажу алкоголю й тютюну

Дізнавайтеся детальніше про те, як знищення паперів знищує корупцію, у колонці: https://biz.nv.ua/.../eakciz-yak-pracyuvatime-elektronniy...