Хочете запітчитися в США? Триває відбір стартапів на TechCrunch Disrupt 2023

Дата: 07.08.2023 12:00

Фото без описуОдна з найвідоміших стартап-конференцій у світі запрошує українців. На ній збираються прихильники технологічної індустрії, які хочуть запартнеритися, обмінятися досвідом чи налагодити контакти з потенційними клієнтами та інвесторами.

Тож подавайтеся на відбір, якщо ви:

✅ на етапі Pre-Seed, Seed або Series A

✅ з дієвим MVP і бажано наявними користувачами

✅ маєте англомовного засновника або учасника команди

✅ зареєстровані та працюєте в Україні або позиціонуєте себе як український стартап

Щороку подію відвідує близько 10 тисяч учасників зі 125 країн. Цьогоріч лідери та прихильники технологічного сектору зберуться з 19 до 21 вересня в Сан-Франциско, США. Українські стартапи теж можуть поїхати на конференцію. Для цього треба пройти відбір, щоб потрапити до складу національної делегації.

Дедлайн приймання заявок — 20 серпня 2023 року

Форму аплікації та деталі відбору можна знайти тут — https://usf.com.ua/ukraine-at-techcrunch-disrupt-2023

Беріть участь, щоб про українські стартапи знав увесь світ .

Участь української делегації в TechCrunch Disrupt 2023 відбудеться завдяки підтримці Міністерства цифрової трансформації України, Міністерство економіки України, Генерального консульства в Сан-Франциско та Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» в партнерстві з Ukrainian Startup Fund спільно з Techosystem та Ukrainian Bridge.