НІМЕЧЧИНА ПЕРЕДАЛА ПОДІЛЬСЬКІЙ ГРОМАДІ СПЕЦТЕХНІКУ

Дата: 03.08.2023 10:08

У рамках міжнародноїФото без опису співпраці між керівництвом Подільська та муніципалітетом німецького м. Боркен, громаді було передано аварійно-рятувальну машину. Це пожежний автомобіль марки «IVECO». Машина справна та повністю готова до використання.

Комунальна техніка була передана місту Подільськ в рамках проекту PHOENIX4UA, ініційованого в місті Зіндельфінген на базі платформи Cities 4 Cities | United 4 Ukraine. Проект фінансується Федеральним урядом Німеччини (BMZ). Німецьке місто-партнер Подільська Боркен перейняв на себе комунікацію, вибір комунальної техніки та транспортування автомобіля в Україну.

«Передача пожежного автомобіля є знаковою подією, адже ми підтримуємо наше партнерство між містами конкретними справами. Безмежно вдячні місту-партнеру Боркен за надану допомогу! Впевнений в подальшій плідній співпраці в майбутньому», - зазначив виконуючий повноваження Подільського міського голови Олег Албанський.