ЩОТИЖНЕВА АПАРАТНА НАРАДА

Дата: 31.07.2023 14:00

Сьогодні відбулась щотиФото без описужнева апаратна нарада виконуючого повноваження Подільського міського голови Олега Албанського спільно із заступниками, керівниками структурних підрозділів міської ради та комунальних підприємств, під час якої присутні прозвітували про основні напрямки своєї діяльності на минулому тижні.

На порядку денному до розгляду були представлені наступні питання:

🔹Робота комунальних підприємств.

Міськими комунальними підприємствами здійснюється комплексна підготовка житлово-комунального господарства до осінньо-зимового періоду. Так, КВЕП «Подільськтеплокомуненерго» продовжує заміну аварійних тепломереж по мікрорайонам Подільська. Особлива увага приділяється заміні внутрішніх мереж теплопостачання у закладах освіти. Поряд з цим, працівниками КНП МОК «Чиста громада» щоденно підтримується санітарний стан громади. Силами підприємства здійснюється прибирання вулиць, площ, паркових зон, вивозиться сміття тощо. Озеленювачами проводиться підчистка дерев та інших зелених насаджень.

🔹Соціальна сФото без описуфера.

У закладах освіти тривають поточні ремонтні роботи. Ремонт триває і у Будинках культури сіл Липецьке та Олександрівка.

Департамент соціальної, сімейної політики та охорони здоров’я працює штатному режимі. Всі види державної допомоги нараховуються вчасно. Фахівці продовжують проводити консультації із внутрішньо переміщеними особами.

Працівники Центру надання адміністративних послуг проводять прийом заяв на компенсацію витрат на комунальні послуги від власників житла, які безкоштовно прихистили ВПО.

Заклади охорони здоров’я працюють у звичайному режимі. У реабілітаційному відділенні КНП «Подільська міська лікарня» продовжуються ремонтні роботи. Лікарями первинки здійснено виїзний прийом пацієнтів у с. Олександрівка.

✅По завершенню апаратної наради очільником громади надано доручення відповідальним особам за різними напрямками роботи.