Зупинилося серце Захисника України, нашого земляка Сергія Олександровича Ковальчука

Дата: 28.07.2023 15:22

Фото без опису26 липня на 37 році життя зупинилося серце Захисника України, нашого земляка Сергія Олександровича Ковальчука. На початку повномасштабного вторгнення рф на територію України він добровільно вступив до лав Збройних Сил України.

Провести військового в останню путь прийшли рідні, друзі побратими, керівництво громади та району, духовенство.

Панахиду за загиблим воїном відслужив настоятель парафії «Всіх Святих землі Української» ПЦУ м. Подільськ військовий капелан протоієрей Михайло Базилько.

У цей важкий час низько схиляємо голови перед світлою пам’яттю нашого воїна. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким, розділяємо ваш біль, сумуємо разом з вами.

Вічна і світла пам’ять Захиснику України Сергію Олександровичу Ковальчуку!