Вулична акція до Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми

Дата: 28.07.2023 14:02

Фото без опису28 липня 2023 року в міському парку «Слава труду» в рамках проведення інформаційної кампанії до Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми та з метою підвищення обізнаності населення, особливо груп «ризику» щодо торгівлі людьми Департаментом соціальної, сімейної політики та охорони здоров’я під головуванням заступника Подільського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Таїсії Скрипнік було організовано вуличну акцію «Протидії торгівлі людьми». В акції взяли участь всі суб’єкти, які здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії торгівлі людьми: Подільський міський центр соціальних служб, Служба у справах дітей, мобільна бригада ГО ГР «Віра. Надія. Любов», Подільський міський соціальний гуртожиток для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, Подільська філія Одеського обласного центру зайнятості, Подільський РУП ГУНП в Одеській області, Подільський РВ №2 філія Державної установи «Центр пробації» в Одеській області та Центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Акція покликана привернути увагу громадян до злочину торгівлі людьми та продемонструвати їм усі можливі ризики потрапляння до тенет торгівців людьми у разі прийняття ризикових пропозицій. Розповсюджено інформаційні листівки на зазначену тему.