У Подільську тривають роботи по відновленню асфальтного покриття.

Дата: 26.07.2023 15:58

Зараз капітально рФото без описуемонтують дорожнє полотно по вулиці Бочковича, що у мікрорайоні «Цукрового заводу».

За словами місцевих жителів, ця ділянка вже давно гостро потребувала відновлення проїжджої частини.

Роботи виконуються підрядною організацією ТОВ «Березівкаагрошляхбуд» за кошти місцевого бюджету. Капітальним ремонт охоплено ділянку на понад 875 м².

Завдяки технології «гарячого асфальту», шляхове полотно не боїться температурних коливань та має довготривалий термін експлуатації.

Виконуючий повноваження Подільського міського голови Олег Албанський спільно із першим заступником Подільського міського голови – начальником фінансового управління Оленою Музичук проінспектували хід ремонтних робіт та переконалися в тому, що капітальний ремонт дорожнього покриття виконується на належному рівні.

Робота йде до завершення, однак водіям слід врахувати ці обставини при русі цією ділянкою.