Освітній форум "Шкільне харчування: зміни та виклики сьогодення"

Дата: 24.07.2023 09:12

Фото без опису21 липня заступник Подільського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Людмила Задорожна, тимчасово виконуючий обов’язки начальника Управління освіти і гуманітарної політики Володимир Самборський та директор ЗЗСО №5 Олена Погоріла взяли участь в обласному освітньому форумі "Шкільне харчування: зміни та виклики сьогодення" у рамках реалізації Стратегії реформування системи шкільного харчування на 2023-2027 роки.

У ході форуму учасники та експерти обговорили важливі й актуальні питання, що стосуються подальшого запровадження нових моделей харчування в закладах освіти; модернізації харчоблоків; проведення закупівель в умовах воєнного стану через систему "Прозорро" та "Прозорро Маркет"; діяльності кулінарних хабів, реалізації швейцарсько-українського проєкту DECIDE щодо принципів НАССР, як основної безпекової складової при організації харчування в закладах освіти; культури харчових звичок тощо.

Тож, одним з важливих завдань під час якісної організації освітнього процесу є організація харчування учнів у закладах освіти, забезпечення їх належною харчовою продукцією, яка би відповідала дієтологічним нормам і містила необхідні поживні речовини, що в результаті дасть змогу сформувати здоровий спосіб життя, завдяки впровадженню культури здорового харчування підростаючого покоління українців.