Щоб роботодавці змагалися за вас. Освітній серіал від Bazilik про найактуальніші професії в діджиталі

Дата: 21.07.2023 08:52

Фото без описуЯк писати так, щоб читали? Фотографувати так, щоб дивилися? І вести соцмережі так, щоб підписувалися? Дізнавайтеся на безоплатних курсах від Bazilik

🦾 Bazilik — одні з лідерів у практичних комунікаціях. За даними LinkedIn, спеціалісти з digital-маркетингу входять до 10 найзатребуваніших професій на сучасному ринку.

На платформі Дія.Освіта опануєте:

🤳🏻 Мобільну фотографію. Робіть якісні знімки, використовуючи лише смартфон

👩🏼‍💻 SMM. Популяризуйте контент

📲 Google Ads. Просувайте бренд

📈 Таргетинг. Охоплюйте велику аудиторію за маленькі кошти

Щоб працювати у сфері, потрібен лише смартфон, а опанувати вміння допоможе Дія.Освіта. До речі, після завершення навчання буде доступний онлайн-симулятор. З ним ви зможете перевірити знання, виконуючи завдання з реальних робочих ситуацій.

Cеріали доступні на платформі — https://osvita.diia.gov.ua

Набувайте нового досвіду та ставайте digital-спеціалістами разом з Дія.Освіта та Bazilik📱

Освітні серіали та симулятори створено з ініціативи Мінцифри для платформи Дія.Освіта за підтримки Google.org, Фонд Східна Європа за сприяння практичної школи комунікацій Bazilik.