ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ПОДІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВІТАЄ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ГОЛОВУ ПОДІЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ВІЙСЬКОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ МИХАЙЛА ЛАЗАРЕНКА

Дата: 21.07.2023 08:20

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ГОЛОВУ ПОДІЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ВІЙСЬКОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ МИХАЙЛА ЛАЗАРЕНКА!
Шановний Михайле Дмитровичу!

Фото без описуЗичимо, щоб і надалі розпочаті справи приносили вагомі результати, а успіхи йшли поряд з особистим щастям, злагодою та достатком.
Нехай у Ваших справах завжди буде підтримка однодумців, а життєвий та професійний шлях повняться новими досягненнями!
Бажаємо Вам міцного здоров’я, мирного українського неба над головою, витримки, виваженості, життєвої наснаги, особистих досягнень, сімейного щастя, злагоди та добробуту в особистому тилу – Вашій родині! Хай Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги.
З Днем Народження!
З найкращими побажаннями, виконавчий комітет Подільської міської ради.