Відкритий чемпіонат Одеської області з легкоатлетики.

Дата: 18.07.2023 09:42

Фото без описуВихованці тренерів Подільської КДЮСШ "Локомотив" Білолипецьких Л.О. та Білолипецьких М.Д.  взяли участь у відкритому чемпіонаті області. У змаганнях брали участь легкоатлети Одеської області: обласна СДЮСШОР, СДЮСШОР ,,ДИНАМО‘‘, Чорноморська ДЮСШ, с. Красносілка, м. Подільськ,  СДЮСШОР          м. Миколаїва та ДЮСШ Нова Одеса (Миколаївська область).

2006- 2007 р.н. - старша вікова група

• Каразейська Валерія посіла перше місце зі штовхання ядра, з особистим рекордом — 12 м 04 см !Дуже гарний підсумок навчального року!

2008-2009р.н.

• Заровнюк Станіслав. - 1м. 300 м з бар’єрами - 48,5сек - особистий рекорд

2м - штовхання ядра -10 м 80 см

2м - стрибки у довжину -5 м 02 см

• Стерпул Ангеліна – 2 м – 300 м з бар’єрами
  • Васильченко Анастасія - 3 м зі штовхання ядра

І наймолодший учасник змагань Осадчук Георгій 2010 року народження посів 2 місце з бігу на 100 м- 13.2сек - особистий рекорд

3 м у стрибках у довжину – 4 м 77 см

Гарні результати та особисті рекорди показали -Хортюк Данило 4 м з бігу на 100м -13.7сек та 5 місце зі стрибків у довжину -4 м 62 см.  Яснюк  Яна 5 м зі стрибків у довжину.

Нехай вдача завжди крокує поряд з нашими спортсменами. Дякуємо та низький уклін. нашим Захисникам за можливість дітям брати участь у змаганнях різного рівня !

Слава Україні!

Слава її Героям!