Виконавчий комітет Подільської міської ради вітає всіх бухгалтерів із професійним святом.

Дата: 16.07.2023 07:30

Вітаємо всіх бухгалтерів із професійним святом!

Фото без описуБез вашої важливої та надзвичайно відповідальної професії важко взагалі уявити роботу будь-якої організації. Від вас залежить злагоджена робота усіх сфер діяльності нашої громади. Адже саме ви забезпечуєте чіткий контроль фінансових потоків, своєчасність податкових платежів, заміряєте фінансовий пульс  громади. Без належної роботи бухгалтерських служб неможливо забезпечити подальший розвиток економіки регіону та держави загалом.

У день професійного свята дякуємо всім бухгалтерам за скромну, але вкрай необхідну працю, яка визначається найвищими моральними критеріями: порядністю, чесністю та принциповістю. Нехай кожен день вашого життя буде наповнений радістю, теплом і новими здобутками.

Від усього серця зичимо вам міцного здоров’я, щастя, миру і доброї долі!

Зі святом!

З повагою, виконавчий комітет Подільської міської ради.