"До країн G7, із якими ми вчора погодили гарантії безпеки для України, приєдналися вже 6 держав." Звернення Президента України Володимира Зеленського наприкінці 505-го дня війни.

Дата: 14.07.2023 08:31

«Короткий звіт за цей день. Перше. Нарада з керівником СБУ Малюком. Нарада з керівниками розвідки: ГУР – Буданов, зовнішня розвідка – Литвиненко. Дуже уважно аналізуємо ситуацію – усе, що повʼязане з війною, і все, що важливе для внутрішньої безпеки. Друге. Нарада з міжнародниками. Уряд, Офіс. Уже починаємо готуватися до наступного саміту НАТО – у Вашингтоні. На саміті у Вільнюсі ми отримали хороші домовленості для України практично з усіма партнерами. Дуже хороша зустріч була в нас із Президентом Байденом, із його командою – міністром оборони Остіном, радником із питань нацбезпеки Салліваном. З усіма у «Великій сімці» встигли зустрітись і з багатьма партнерами в НАТО. Тепер час кожну таку домовленість зробити конкретним результатом. Є в нас Рада Україна – НАТО, і цей формат має працювати змістовно. Готуємо пропозиції нашим партнерам. Є нові домовленості щодо зброї, техніки, авіації, і нині їх конкретизуємо. Обговорили сьогодні й підготовку Кримської платформи».

Посилання: https://www.youtube.com/watch?v=zwBKMNZ98mU