Подільська міська територіальна громада
Одеська область, Подільський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Сервісні центри МВС провели уже мільйон реєстраційних дій з транспортними засобами цього року.

Дата: 11.07.2023 15:35
Кількість переглядів: 52

Фото без описуСтаном на 10 липня 2023 року в Україні здійснили 1 039 043 реєстраційних дій з транспортними засобами. Майже 194 тисячі були вперше зареєстровані на території нашої держави. А понад 74 тисячі з них були новими. Ця статистика включає в себе усі реєстраційні дії з усіма типами транспортних засобів, тобто реєстрації та перереєстрації автівок, вантажівок, мотоциклів, автобусів, причепів тощо.

Зараз 148 сервісних центрів МВС надають послуги з реєстрації та перереєстрації транспортних засобів. Послуги варто отримувати за принципом екстериторіальності — тобто, звертатись можна до будь-якого зручного сервісного центру МВС, місце реєстрації проживання власника транспортного засобу не є визначальним.

Якщо ви хочете купити авто, то першим кроком у перереєстрації буде отримати талон попереднього запису до сервісного центру МВС на ім’я продавця чи покупця. Такий талон можна оформити в терміналі безпосередньо в приміщенні сервісного центру МВС або онлайн через функціонал е-запис. Як вам зручно. Другим кроком — на вказаний у талоні час з’явитися до зручного вам сервісного центру МВС.

Оформлення договору купівлі-продажу відбувається безпосередньо в сервісному центрі МВС під час перереєстрації транспортного засобу.

У продавця мають бути такі документи:

  • свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу;
  • паспорт;
  • довідка платника податків.

У покупця мають бути наявні документи:

  • паспорт;
  • довідка платника податків.

Номерний знак державної реєстрації транспортного засобу можна залишити наявний закріплений за цим авто або отримати новий. У новому номерному знакові серія відповідатиме тому регіону, де ви отримуєте послугу, а не залежатиме від місця проживання.

Після перереєстрації транспортного засобу новий власник отримує нове свідоцтво про реєстрацію авто уже на своє ім’я. 

Перед реєстраційними діями можна також звернутись до Експертної служби МВС, аби вони надали висновок про транспортний засіб. Таким чином можна переконатись, що всі номерні агрегати збігаються з зазначеними в документах на це авто, та отримати офіційне підтвердження цього факту. Цей етап не є обов’язковим із 15 червня 2023 року, крім першої реєстрації на території України раніше вживаного транспортного засобу, що ввезений з-за кордону.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора