"Україна заслуговує бути в Альянсі." Звернення Президента України Володимира Зеленського наприкінці 502-го дня війни.

Дата: 11.07.2023 08:14

«Україна – напередодні Вільнюсу. Саміту НАТО, який може стати саме таким, який потрібен і нашій державі, і всьому Альянсу, і глобальній безпеці. Усі все розуміють. Кожен лідер, кожна держава. Навіть якщо озвучуються різні позиції, усе ж очевидно: Україна заслуговує бути в Альянсі. Від України залежить безпекова реальність тут, на східному фланзі НАТО. Коли ми подавали заявку на вступ у НАТО, ми говорили відверто: де-факто Україна вже в Альянсі. Наша зброя – це зброя Альянсу. Наші цінності – це те, у що вірить Альянс. Наш захист – це саме той елемент формули Європи, який робить її обʼєднаною, вільною та в мирі. Вільнюс має все це підтвердити».

Посилання: https://www.youtube.com/watch?v=8XMYVJ4n__s