Під головуванням виконуючого повноваження Подільського міського голови Олега Албанського відбулося засідання істориків і географів Подільської громади, людей, які досліджують історію рідного краю.

Дата: 06.07.2023 16:06

Фото без описуПід головуванням виконуючого повноваження Подільського міського голови Олега Албанського, за участі першого заступника Подільського міського голови – начальника фінансового управління Олени Музичук, радника Подільського міського голови Леоніда Кисельова відбулося засідання істориків і географів Подільської громади, людей, які досліджують історію рідного краю. Наразі проєктуються в’їзні знаки до Подільська, на яких потрібно вказати точну дату заснування міста, тож це стало приводом для спільної зустрічі, у ході якої кожен із присутніх мав змогу висловити власне бачення, навести конкретні факти, які вони знайшли, вивчаючи архівні матеріали різних часів. Думки експертів розійшлися, тож пошуки істини продовжуються.

Зазначимо, що дана зустріч мала на меті ще й популяризацію вивчення історії рідного краю, адже народ, який пам’ятає минуле – має майбутнє. Це важливо, а особливо зараз, коли наші Захисники та Захисниці відвойовують право жити на рідній землі, борються за Незалежність українського народу.