Виконавчий комітет Подільської міської ради вітає з Днем Народження депутата Подільської міської ради Унтілова Петра Афанасійовича!

Дата: 06.07.2023 13:17

Вітаємо з Днем Народження депутата Подільської міської ради Унтілова Петра Афанасійовича!

Шановний Петре Афанасійовичу!

Фото без описуПрийміть сердечні вітання з нагоди Дня Народження! Бажаємо, аби завдяки Вашим амбіціям та безмежній працьовитості всі плани обов’язково реалізовувались, а на зміну їм завжди приходили нові далекоглядні перспективи.

Бажаємо, щоб Ваше життя було насичене радісними подіями, його нові сторінки заповнювалися яскравими зустрічами, приємними клопотами і плідними справами! Від щирого серця бажаємо успіху в Ваших починаннях, твердості у виконанні намічених цілей, Божої благодаті, мирного неба, духовної стійкості, надії, віри у світле майбутнє та скорішої Перемоги!

З найкращими побажаннями, виконавчий комітет Подільської міської ради.