Обмеження на території Подільської міської територіальної громади

Дата: 06.07.2023 11:18

Фото без описуВідповідно до Наказу голови Одеської обласної державної ( військової) адміністрації на території Подільської міської територіальної громади обмежити господарську діяльність підприємств, установ та організацій, незалежно від форм власності та галузевої незалежності, у сферах обслуговування та розваг, у тому числі, але не виключно, розважальних комплексів, клубів, центрів, інших суб’єктів надання розважальних послуг населенню ( далі – закладів) у період з 22:00 години до 7.00 години, шляхом заборони:

• використання світлових та/або подібних до світлових засобів, що погіршують демаскувальні ознаки населених пунктів;
  • використання звукового обладнання, апаратури, акустичних систем та/або інших музичних засобів;
  • обслуговування населення поза та/або в приміщеннях закладів.