Вчитель початкових класів закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №5 Подільської міської ради Світлана Нападовська отримала Подяку Міністерства освіти і науки України.

Дата: 04.07.2023 16:43

Фото без описуСьогодні, 4 липня, виконуючий повноваження Подільського міського голови Олег Албанський вручив вчителю початкових класів закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №5 Подільської міської ради Світлані Нападовській Подяку Міністерства освіти і науки України за сумлінну та бездоганну працю, плідну педагогічну діяльність, високі досягнення у навчанні та вихованні учнівської молоді.

«Ваш внесок у виховання молодого покоління є неоціненним для майбутнього Подільської громади. Ви виховуєте, навчаєте дітей, відкриваєте школярам нові горизонти, передаєте свої знання, прищеплюєте кращі людські якості. Бажаю Вам і надалі досягати нових успіхів!», - привітав очільник громади.