ПОДІЛЬСЬКОМУ ЦЕНТРУ НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ ВИПОВНИЛОСЯ 10 РОКІВ!

Дата: 04.07.2023 10:28

Фото без опису3 липня виповнилося 10 років, як у Подільську був створений Центр надання адміністративних послуг. За цей час центр адмінпослуг поступово розширював спектр обслуговування населення, аби задовольнити всі потреби громадян в оформленні різноманітних документів, видачі довідок, дозвільних документів та реєстрації бізнесу і майна.
З часу відкриття ЦНАПу значно збільшилася кількість адміністративних послуг, які він надає: із 102 до 206. Керівники Подільської міської територіальної громади на чолі з секретарем Подільської міської ради Олегом Албанським привітали працівників ЦНАПу. Олег Богданович зазначив, що колектив - велика команда професіоналів та однодумців, які створюють якісні умови надання адміністративних послуг для мешканців нашої громади.
Кращих працівників сфери надання адміністративних послуг очільник громади нагородив Почесними грамотами Подільського міського голови за багаторічну сумлінну, плідну працю, високий професіоналізм, вагомі трудові здобутки.