ПРИВІТАННЯ ВИКОНУЮЧОГО ПОВНОВАЖЕННЯ ПОДІЛЬСЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ ОЛЕГА АЛБАНСЬКОГО З НАГОДИ ДНЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ УКРАЇНИ

Дата: 04.07.2023 07:59

Шановні правоохоронці!

Вітаю Вас з професійним святом – Днем Національної поліції України!

Фото без описуКожного дня Ви стоїте на варті правопорядку та охороняєте наш спокій.
Сьогодні день усіх, для кого служба в поліції стала справжнім покликанням і справою усього життя.

Ваша робота складна, подекуди небезпечна. Та пам’ятайте: у такий непростий для країни час Ви ті, на кого в першу чергу покладає свої надії народ. Війна довела беззаперечну істину, що український поліцейський – це справжній Герой, справжній Захисник.
Бажаю Вам міцного здоров’я, оптимізму, стійкості та успіхів у службі. Щастя, миру й добробуту Вам, вашим рідним та близьким!

Перемога над злочинцями і російським ворогом обов’язково настане!

Вічна пам'ять полеглим Героям!
Слава Україні!
Слава її Героям!

З повагою, виконуючий повноваження Подільського міського голови Олег Албанський.